Головна сторінка
Фотогалерея
Міські оголошення
Робота
Форум
Візитівка міста
Герб та прапор
Історія міста
Міська рада
Міська громада
Громадські організації
Політичні партії
Засоби масової інформації
Сервіс та відпочинок
Міські новини
Концепція сталого розвитку
Основні підприємства
Бізнес-інформація
Регуляторна політика
Інвестиційна програма міста
Міський голова
Виконком міської ради
Міста-партнери
Мапа міста
Освіта та наука
Охорона здоров‘я
Культура
Історичні пам’ятки

Видатні земляки
Визначні дати
Спорт
Соціальна політика

Туризм

20.11.2008
Прилуцька міська рада повідомляє

48 сесія міської ради 5 скликання, запланована на 20 листопада 2008 року, переноситься на 27 листопада 2008 року. Сесія відбудеться о 9.00 у сесійній залі міської ради за порядком денним, опублікованим у попередньому номері газети.


20.11.2008
З перших вуст

Питання державної цінової політики на сучасному етапі та порядок формування цін на продовольчі товари, щодо яких за-проваджене державне регулювання, лягли в основу кущового семінару для представників виконавчих органів влади та органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання, які провадять діяльність з виробництва, оптової й роздрібної реалізації продовольчих товарів, ціни на які підлягають державному регулюванню.


19.11.2008
План загальноміських заходів до Дня пам’яті жертв Голодомору 22 листопада 2008 року

9.00 - Заупокійні літургії та поминальні панахиди за померлими від Голодомору 1932-1933 рр.

10.00 - Хресний хід Пам’яті...


12.11.2008
Міська рада - з секретарем, а місто – без мера?..

П’яте засідання 46-ї сесії Прилуцької міської ради 5-го скликання, що відбулося 11 листопада, пройшло надзвичайно бурхливо та емоційно. На його початку, за пропозицією Олексія Гавриша (Партія регіонів), депутати відмінили передбачений порядок денний, натомість склавши новий, що включав чотири пункти. 


12.11.2008
48 сесія Прилуцької міської ради 5 скликання

Прилуцька міська рада повідомляє, що 48 сесія міської ради 5 скликання відбудеться 20 листопада 2008 року о 9.00 у сесійній залі міської ради. На розгляд сесії вносяться відповідні питання.


всі офіційні новини >>


Українські міста в Iнтернеті

Друга вища освіта для представників місцевої влади
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном



Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют


Коментар депутата міської ради, голови фракції «Партія регіонів» Олексія Гавриша
01.10.2008 15:56

Що стосується участі у сесії, то на неї депутати повинні йти готовими до прийняття рішень, попередньо отримавши весь матеріал, що планується розглядати на пленарному засіданні – лише так можливо приймати виважені й правові рішення. В нашому ж випадку часто такого не відбувається. Ця ситуація склалася й на 45-й сесії міської ради, яку ми не змогли провести. 

Міський голова і його команда винесли на сесію питання про виділення коштів на проведення ремонтів в дитячих установах. Часом раніше двома постійними депутатськими комісіями (з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян (яку очолюю я) та з питань соціально-економічного розвитку, планування, обліку, бюджету, фінансів та цін (голова Антоніна Петровська)) було виявлено беззаперечні факти зловживання і завищення розцінок на матеріали та проведення самих ремонтних робіт. В тому числі є й порушення з боку міського голови кількох пунктів Закону “Про місцеве самоврядування”. 

Тож для того, щоб прийняти виважені рішення з аналогічних питань, ми повинні були перевірити ті документи, які нас впевнять у тому, що в інших випадках гроші будуть використані максимально ефективно. Для цього обидві депутатські комісії (і їх підтримала більшість депутатів) зажадали кошторисну документацію – аби доручити незалежним спеціалістам перерахувати ці рахунки, хоча б частково перевірити кошторисну документацію, і вже потім ухвалити рішення. Це питання було порушено в середу, 17 вересня; а документи (і то не в повному обсязі) були надані лише в п’ятницю, 19-го. Тож коли виступав начальник управління капітального будівництва міської ради пан Тарасенко і сказав, що затребувані нами документи були надані в повному обсязі, - він з цілковитою відповідальністю сказав неправду. Документація була надана не повністю, а тільки частково, і не давала можливості належним чином здійснити необхідну перевірку. Тому ми й не змогли вийти на сесію. 

Я вважаю, що ці матеріали нам не надали навмисно. І тільки у вівторок (23 вересня) вони надійшли в тому обсязі, в якому ми просили. Я особисто і депутати моєї фракції розуміємо, що необхідно якнай-швидше проводити ремонти в дитячих установах. Але ми не будемо брати участі в неефективному використанні бюджетних коштів. Я співчуваю автору листа, що він так довіряє міському голові та його команді. 

Що стосується гуманітарного коледжу, то матеріали по таких пропозиціях знаходяться в нашій комісії, і всьому цьому буде дана належна оцінка. Таких колізій бути не повинно. Так сталося, що та комісія, що є нині, як видно з матеріалів, зараз працює в деяких моментах не в правовому полі України. Це буде розглянуто на черговій сесії, що відбудеться в жовтні. Тут я погоджуюся з паном Назариною: є питання досить цинічні й смішні. Але, знову ж таки, без міського голови тут не обходиться. Ці 20% він і запропонував, тому що нинішня комісія не затверджена сесією, а створена розпорядженням міського голови й ним скерована. Але ми ту ко-місію спростуємо – у цьому я автора підтримую.

Газета "В двух словах" м.Прилуки



<< повернутися
© Інститут Трансформації суспільства 2004-2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.pryluky.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів. Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23.