Головна сторінка
Фотогалерея
Міські оголошення
Робота
Форум
Візитівка міста
Герб та прапор
Історія міста
Міська рада
Міська громада
Громадські організації
Політичні партії
Засоби масової інформації
Сервіс та відпочинок
Міські новини
Концепція сталого розвитку
Основні підприємства
Бізнес-інформація
Регуляторна політика
Інвестиційна програма міста
Міський голова
Виконком міської ради
Міста-партнери
Мапа міста
Освіта та наука
Охорона здоров‘я
Культура
Історичні пам’ятки

Видатні земляки
Визначні дати
Спорт
Соціальна політика

Туризм

01.10.2008
Відкриття реанімаційного відділення міської лікарні

«20 вересня 2008 року у м. Прилуки за участю голови Чернігівської обласної державної адміністрації Володимира Хоменка відбулось відкриття після капітального ремонту реанімаційного відділення міської лікарні.


01.10.2008
Вітання Прилуцького міського голови Юрія Беркута із Днем юриста

Шановні юристи Прилук! Прийміть сердечні поздоровлення з нагоди вашого професійного свята! Нелегка справа, яку ви обрали, покликала вас стояти на сторожі інтересів громадян, їхніх прав і свобод. Нехай кріпне й зростає престиж професії юриста, утверджуючи верховенство Закону у державі й місті! Зичу всім вам здоров’я, родинного затишку, життєвих гараздів та нових успіхів у царині юриспруденції. Юрій Беркут, міський голова.


01.10.2008
Вітання Прилуцького міського голови Юрія Беркута із Всеукраїнським днем бібліотек

Шановні працівники прилуцьких бібліотек! Поздоровляю вас з професійним святом! Упродовж багатьох років бібліотеки залишаються осередками культури й духовності міста, долучаючи прилучан до розумного, доброго, вічного, знайомлячи з неординарними людьми та надбаннями науки, літератури й мистецтва. Від щирого серця бажаю вам здоров’я, усіляких життєвих гараздів та Божої благодаті! Юрій Беркут, міський голова.


01.10.2008
47 сесія Прилуцької міської ради 5 скликання відбудеться 09 жовтня 2008 року

Прилуцька міська рада повідомляє: 47 сесія міської ради 5 скликання відбудеться 09 жовтня 2008 року о 9.00 у сесійній залі міської ради. 


01.10.2008
«Гаряча лінія» з Прилуцьким міським головою

Увага! Гаряча лінія! У понеділок, 6 жовтня, з 10.00 до 12.00 відбудеться «гаряча лінія» з Прилуцьким міським головою Беркутом Юрієм Володимировичем за телефоном 3-20-15. 


всі офіційні новини >>


Українські міста в Iнтернеті

Друга вища освіта для представників місцевої влади
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном



Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют


У Тетянин день
25.06.2008 16:34

Чи ж думав Едуард Яременко, батько семилітньої Тетянки, що день, коли усі дівчатка та жінки з цим чудовим іменем святкують його, перетвориться для нього і його доньки у жах? Звичайно, ні. Він лише хотів забрати на вихідні свою дівчинку (з дружиною Наталкою розлучилися ще минулого року) і влаштувати їй справжнє свято з цукерками й великим смачним тортом, з подарунками й вітаннями. Проте не вийшло. Завадив здійсненню планів новий обранець Наталки, її співмешканець Ігор Солодов, який полюбляє заглянути в чарку і не вміє тримати себе в руках. 

Ще рік тому Едуард Олегович розлучився зі своєю дружиною Наталією Іванівною. Та розлучення не вплинуло на його відносини з донькою Тетянкою, яку чоловік любив усім серцем. На вихідні та у святкові дні Олег Яременко забирав Таню до себе і намагався створити для неї у ці дні справжній рай. Так мало б бути і цього разу. Едуард Олегович відправився до дитсадка за донькою і випадково біля його входу зустрівся з колишньою дружиною. Жінка нічого не мала проти добрих намірів батька її дитини, тільки занепокоїлася тим, що Тетянка була легко вдягнена. Домовившись про зустріч у квартирі своєї старшої доньки від першого шлюбу Вікторії, Наталія Іванівна пішла перевдягнути дівчинку, а Едуард – почимчикував у домовлене місце чекати їх. 

У цей час (близько 13 години) співмешканець Наталки повернувся напідпитку з кафе «Рок-н-ролл», де працює охоронником. Звістка про зустріч «дружини» з колишнім чоловіком викликала у нього напад ревнощів і бажання «приструнити» суперника. Не подобається новоспеченому мужу, що до його жінки телефонує її колишній обранець і буцімто погрожує їй. Тож він, не роздумуючи, вирішив скласти компанію «своїм дівчатам» і поставити на місце Едуарда Олеговича. 

З’ясування відносин між чоловіками відбулося на кухні і вклалося у хвилин 10-15, розпочавшись з простих словесних образ та кулачних гостинців, якими так щедро осипав Ігор Солодов «жертву». Але цього йому здалося замало. В серцях, підігрітий чималою дозою випитого, він вихопив з кишені пістолет (як пізніше з’ясувалося пневматичний, газобалонний) і став вимахувати ним та несамовито валувати, що вб’є переляканого на смерть Едуарда. Природно, останній, почувши таке, втратив не лише здатність давати відсіч, а й говорити. 

Чоловічі «перепалки» на кухні чули не лише жінки у квартирі (крім Наталії Іванівни та Тетянки там знаходилася власниця квартири Вікторія та її донька), а й сусіди. Надмірно голосні погрози п’яного Ігоря Солодова злякали дітей і довели їх майже до істерики. Це й змусило Вікторію скористатися законним своїм правом господині квартири і розігнати непроханих гостей. 

Кримінальна справа, яку порушили правоохоронці згідно із заявою Едуарда Яременка, завершилася справедливим вироком суду. Неконтрольовані дії Ігоря Солодова кваліфікувалися як погроза вбивством, за що той повинен понести кримінальну відповідальність. Враховуючи усі обтяжуючі та пом’якшуючі обставини, суд визнав Ігоря Солодова винним і призначив йому покарання у вигляді чотирьох місяців арешту. Ще примусив його відшкодувати тисячу гривень Едуарду Яременку за нанесену моральну шкоду та 243 гривні на користь держави за проведення експертизи по справі. 


Газета "В двух словах"
№26 (744) Четвер, 26 червня 2008 року



<< повернутися
© Інститут Трансформації суспільства 2004-2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.pryluky.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів. Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23.