bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan


Головна сторінка
Фотогалерея
Міські оголошення
Робота
Форум
Візитівка міста
Герб та прапор
Історія міста
Міська рада
 
Міська громада
Комітети самоорганізації
Громадські організації
Політичні партії
Комунальні засоби масової інформації
Сервіс та відпочинок
Стратегія сталого розвитку
Основні підприємства
Бізнес-інформація
Регуляторна політика
Інвестиційна програма міста
Міський голова
Виконком міської ради
Громадська рада
Доступ до публічної
інформації
Реєстр адмінпослуг
Міста-партнери
Проекти Ради Європи
Міські новини
ПРІОРИТЕТИ
Освіта та наука
Охорона здоров‘я
Культура
Історичні пам’ятки
Видатні земляки
Визначні дати
Спорт
Соціальна політика
Туризм

Вищі навчальні заклади міста Прилуки

31.03.2016
ОГОЛОШЕННЯ Здійснюємо набір випускників 9-11 класів на 2016-2017 н.р. для навчання в Європі
Інститут трансформації суспільства реалізує освітній проект по навчанню української молоді в навчальних закладахСловаччини та Польщі. Проект направлений на здобуття сучасної конкурентноздатної освіти  молоддю України. Набір до університетів Польщі і Словаччини проводиться серед випускників загальноосвітньої школи. 

11.03.2016
Монографія О.І. Соскіна "Народний капіталізм: економічна модель для України"
Пропонуємо ознайомитися з монографією Олега Соскіна, директора Інституту трансформації суспільства, професора Національної академії управління, Голови Української Національної Консервативної партії.  

10.09.2015
Антинародний режим Порошенка перевершив Кучму і Януковича
Вчора, 9 вересня, сталася безпрецедентна подія. Голову Чернігівської обласної ради Миколу Звєрєва, який брав активну участь у Революції Гідності, боровся на Майдані, а потім у найскладніші часи, коли Чернігівська обласна рада залишилась без голови, погодився її очолити, провів всю підготовчу роботу для реформи місцевого самоврядування, при чому Чернігівщина була обрана як експериментальна область, не пустили на засідання Ради регіонального розвитку, членом якої він є. Просто якісь охоронці не пустили голову обласної ради на засідання Ради регіонального розвитку.

12.08.2015
Премьер поручил проверить наличие лекарств в регионах
Министерству здравоохранения Украины поручено проверить наличие вакцин и медпрепаратов в регионах. Об этом заявил в ходе заседания Кабинета министров заявил глава правительства Арсений Яценюк, передает корреспондент «Аналитической службы новостей».

12.08.2015
Отравление арбузом: первые симптомы и хитрый способ проверить, есть ли в ягоде яды
Лето - время, когда чаще всего происходят пищевые отравления, связанные с употреблением ранних арбузов и дынь. Причин тому несколько. Ранние фрукты часто содержат повышенное количество нитратов, способных вызвать серьезное отравление. Также не всегда соблюдаются правила транспортировки и хранения.

всі міські новини >>

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют

У місті Прилуки функціонують 4 вищі навчальні заклади І-ІІ рівня акредитації та один професійний ліцей.
         
Прилуцький гуманітарно-педагогічний коледж імені І.Я.Франка – один із давніх навчальних закладів системи підготовки вчителів та вихователів на Чернігівщині, який у 2006 році відсвяткував свій 90-річний ювілей. Цей заклад відомий не лише своїми давніми традиціями, а й славиться своїми випускниками.
         
Нині більше 17 тисяч випускників навчального закладу – вчителів, вихователів – сіють вічне і розумне в дитячих душах. Майже кожен освітянин нашого міста є випускником цього закладу.     
Прилуцька чоловіча учительська семінарія, трирічні педагогічні курси, педагогічний технікум, педагогічне училище – ось які етапи пройшов цей навчальний заклад у своїй історії. З 1927 р. педагогічне училище носить ім’я Івана Яковича Франка.
         
З березня 2006 року педагогічне училище реорганізоване у педагогічний коледж, а з листопада 2006 року заклад перейменовано в Прилуцький гуманітарно-педагогічний коледж імені І.Я.Франка. Це дозволило закладу розширити напрями професійної підготовки у коледжі та збільшити перелік спеціальностей.

У стінах гуманітарно-педагогічного коледжу здійснюється підготовка фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» на 5 відділеннях: початкового навчання, дошкільного виховання, трудового навчання, фізичного виховання та журналістики.
З вересня 2006 р. відкрите відділення фізичного виховання. 
З 2007-2008 навчального року заклад розпочав підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр».
         
На сьогодні у гуманітарно-педагогічному коледжі здобувають знання 573 студенти.
Гуманітарно-педагогічний коледж – навчальний заклад, діяльність якого спрямована в майбутнє, його працелюбний і творчий колектив використовує нові ефективні форми навчання і виховання, що сприяють розвитку ініціативи і творчості студентів.

Студенти коледжу є постійними учасниками і переможцями щорічних обласних та регіональних конкурсів: з української мови ім. Петра Яцика, на кращий урок англійської мови, краєзнавчих проектів та наукових робіт.
          
На базі коледжу функціонують молодіжні громадські організації «Екоспектр» та «Ремесло».
        
Прилуцький агротехнічний технікум заснований у 1931 році і пройшов багато етапів реорганізації у своєму становленні.
З 2009 року реорганізований в агротехнічний коледж, де навчається 883 студенти на денній та заочній формах, їх підготовку забезпечують 183 висококваліфікованих викладачів.
Нині студенти агротехнікуму здобувають спеціальності на таких відділеннях:
-   землевпорядкування,
-   обслуговування устаткування і систем газопостачання,
-   будівництво, обслуговування і ремонт гідромеліоративних споруд,
-   електрифікація і автоматизація сільського господарства.
         За період діяльності агротехнікумом підготовлено майже 10 тис. спеціалістів.
Багато різних здобутків має студентство Прилуцького агротехнікуму, зокрема у 2007 році чоловічий хор агротехнікуму здобув звання народного хору, волейбольна команда дівчат зайняла 1 місце у Всеукраїнських змаганнях з волейболу, агротехнікум отримав ліцензію на підготовку робочих спеціальностей і тому відтепер має право готувати спеціалістів більш широкого спектру.
На базі агротехнічного технікуму діє молодіжна громадська організація для обдарованої молоді «Плеяда», яка є активним учасником культурного життя міста, видається газета студентського та педагогічного колективу «Вісник», з якої можна дізнатися багато цікавого про життя цього закладу.
        
Прилуцьке медичне училище за 80 років свого існування підготувало понад 7 тисяч медичних працівників для лікувально-профілактичних закладів України та країн СНД.
Цей заклад відкритий з 1927 року як фельдшерсько-акушерська школа, далі школа медсестер, а з 1954 року – медичне училище.

Прилуцьке медичне училище щорічно входить у першу десятку серед вищих медичних навчальних закладів І-ІІІ рівня акредитації за якістю знань.  
         
Училище акредитоване з таких спеціальностей: лікувальна справа, акушерська справа та сестринська справа.
Нині у закладі здобувають професію 267 студентів.
         
На сьогодні медичне училище працює за новими навчальними програмами, адміністрація закладу постійно дбає про підтримання в колективі атмосфери творчості, самобутності, це реалізується через проведення акцій «Турбота», «Осінь милосердя», «Здоровий спосіб життя – шлях до порятунку».
         
У 2008 році розпочало свою роботу інтелект-кафе.
Найкращою нагородою для закладу є досягнення його студентів – призові місця на Всеукраїнському конкурсі «Волонтер Червоного Хреста», обласних конкурсах «Кращий за фахом» та студентських науково-дослідницьких конференціях.
 
Прилуцький фінансово-правовий коледж – це єдиний у Чернігівській області вищий навчальний заклад І рівня акредитації недержавної форми власності. Це наймолодший вищий заклад нашого міста, який заснований у 2001 році.

Фінансово-правовий коледж здійснює підготовку молодших спеціалістів зі спеціальностей «Фінанси» та «Правознавство», а саме спеціалістів економічного, правового та туристичного профілю, що необхідно в умовах реформування економічних відносин у регіоні, впровадження нових прогресивних форм господарювання.

Коледж має договори про спільну діяльність щодо здійснення безперервної підготовки фахівців з кількома вузами України.

За роки існування була здійснена підготовка 97 фінансистів (з них 16 отримали дипломи з відзнакою) та 90 правознавців фінансистів (з них 13 отримали дипломи з відзнакою).
         
На сьогодні у фінансово-правовому коледжі здобувають освіту 142 студенти. На території коледжу активно діє студентське самоврядування «ЮрФін», великою популярністю серед студентської молоді ВУЗу користуються КВК-команда та драматичний гурток.
Студенти коледжу є активними учасниками та призерами міських конкурсів та змагань.
 
Прилуцький професійний ліцей Чернігівської області веде свою історію з 1920 року під первинною назвою Індустріальна професійно-технічна школа.
         
Минали роки, змінювалися назви, з’являлися нові професії, по яких велася підготовка кваліфікованих спеціалістів для різних галузей народного господарства та Збройних Сил України.
         
На сьогоднішній день завдяки плідній праці педагогічного колективу в ліцеї здійснюється підготовка спеціалістів за різними професіями: слюсарі, водії, монтажники, електрозварювальники, електромонтери, швачки, перукарі-модельєри, манікюрниці. З першого вересня 2008 р розпочато підготовку спеціалістів сучасної будівельної професії – монтажник гіпсокартонних конструкцій. Широкого поширення серед молоді на сучасному етапі набувають професії, пов’язані із вивченням комерційної справи, комп’ютерної та іншої офісної техніки: агент з постачання, секретар керівника, оператор комп’ютерного набору.
         
Навчальний заклад тісно співпрацює з освітнім центром імені Якоба Кюнера (Баварія), який активно інвестує засоби в покращення навчально-матеріальної бази з підготовки фахівців комерційної сфери, що дало змогу створити навчально-тренувальну фірму «Удай», яка працює в мережі «Інтернет».    
З 2001 року ліцей розпочата співпраця з німецькою фірмою «Алоїз Мюллер», яка надала сучасне обладнання, матеріали для підготовки спеціалістів сантехнічного напрямку.
         
Нині професійним ліцеєм впроваджується цільова підготовка робітників для конкретного замовника кадрів. Є перші напрацювання з фірмами «Велгас», «Сігма», «ВАТ Будмаш», «ВАТ Прилуцька швейна фабрика» та Першою Міжнародною Будівельною Компанією (засновник меценат, Почесний громадянин міста Прилуки Юрій Коптєв).

На даний час у закладі навчаються 454 учні.
[версія для друку]
© Інститут Трансформації суспільства 2004-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.pryluky.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів. Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23
email: editor@osp.com.ua
TyTa