bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan


Головна сторінка
Фотогалерея
Міські оголошення
Робота
Форум
Візитівка міста
Герб та прапор
Історія міста
Міська рада
 
Міська громада
Комітети самоорганізації
Громадські організації
Політичні партії
Комунальні засоби масової інформації
Сервіс та відпочинок
Стратегія сталого розвитку
Основні підприємства
Бізнес-інформація
Регуляторна політика
Інвестиційна програма міста
Міський голова
Виконком міської ради
Громадська рада
Доступ до публічної
інформації
Реєстр адмінпослуг
Міста-партнери
Проекти Ради Європи
Міські новини
ПРІОРИТЕТИ
Освіта та наука
Охорона здоров‘я
Культура
Історичні пам’ятки
Видатні земляки
Визначні дати
Спорт
Соціальна політика
Туризм

Протидія туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

31.03.2016
ОГОЛОШЕННЯ Здійснюємо набір випускників 9-11 класів на 2016-2017 н.р. для навчання в Європі
Інститут трансформації суспільства реалізує освітній проект по навчанню української молоді в навчальних закладахСловаччини та Польщі. Проект направлений на здобуття сучасної конкурентноздатної освіти  молоддю України. Набір до університетів Польщі і Словаччини проводиться серед випускників загальноосвітньої школи. 

11.03.2016
Монографія О.І. Соскіна "Народний капіталізм: економічна модель для України"
Пропонуємо ознайомитися з монографією Олега Соскіна, директора Інституту трансформації суспільства, професора Національної академії управління, Голови Української Національної Консервативної партії.  

10.09.2015
Антинародний режим Порошенка перевершив Кучму і Януковича
Вчора, 9 вересня, сталася безпрецедентна подія. Голову Чернігівської обласної ради Миколу Звєрєва, який брав активну участь у Революції Гідності, боровся на Майдані, а потім у найскладніші часи, коли Чернігівська обласна рада залишилась без голови, погодився її очолити, провів всю підготовчу роботу для реформи місцевого самоврядування, при чому Чернігівщина була обрана як експериментальна область, не пустили на засідання Ради регіонального розвитку, членом якої він є. Просто якісь охоронці не пустили голову обласної ради на засідання Ради регіонального розвитку.

12.08.2015
Премьер поручил проверить наличие лекарств в регионах
Министерству здравоохранения Украины поручено проверить наличие вакцин и медпрепаратов в регионах. Об этом заявил в ходе заседания Кабинета министров заявил глава правительства Арсений Яценюк, передает корреспондент «Аналитической службы новостей».

12.08.2015
Отравление арбузом: первые симптомы и хитрый способ проверить, есть ли в ягоде яды
Лето - время, когда чаще всего происходят пищевые отравления, связанные с употреблением ранних арбузов и дынь. Причин тому несколько. Ранние фрукты часто содержат повышенное количество нитратов, способных вызвать серьезное отравление. Также не всегда соблюдаются правила транспортировки и хранения.

всі міські новини >>

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют

16.04.2013

12 квітня 2013 року відбулося засідання міської координаційної ради з питань протидії туберкульозу та Віл-інфекції/СНІДу.

До порядку денного внесені наступні питання:
·                    Про проведення заходів в рамках місячника боротьби з туберкульозом та до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом.
·                    Аналіз епідситуації щодо ВІЛ-інфекції/СНІДу в місті за підсумками І кварталу 2013 року.
·                    Розгляд пропозицій до міської Програми протидії поширенню алкоголізму, тютюнопаління, наркоманії та боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на 2013-2016 роки.
Старша медична сестра диспансерного відділення Прилуцького протитуберкульозного диспансеру Омеляненко В.В. ознайомила з проведеними заходами в рамках місячника боротьби з туберкульозом та до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом.
Головний лікар КЛПЗ «Прилуцька центральна міська лікарня», заступник голови правління міського громадського благодійного фонду «Здоров’я», Івченко Л.В. проаналізувала епідситуацію щодо ВІЛ-інфекції/СНІДу в місті за підсумками І кварталу 2013 року та у порівнянні з І кварталом 2012 року.
Заступник начальника сектору дільничних інспекторів міліції Прилуцького міського відділу УМВС України в Чернігівській області Кирпа В.М. та підлітковий лікар – нарколог Прилуцького наркологічного диспансеру – Бурлака І.В. ознайомили з пропозиціями до міської Програми протидії поширенню алкоголізму, тютюнопаління, наркоманії та боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на 2013-2016 роки.

Наступне засідання координаційної ради відбудеться в червні 2013 року.


16.04.2013

Аналіз роботи міської координаційної ради
з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу
за 2012 рік

Міську координаційну раду з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу створено рішенням виконавчого комітету №573 від 15.11.2011.До цього часу діяла міська координаційна рада з питань запобігання поширенню ВІЛ – інфекції/СНІДу.

До складу ради входять представники органів влади, державних установ, громадських організацій, які здійснюють ВІЛ - сервісну діяльність та діяльність з популяризації здорового способу життя в місті. Співвідношення представники урядових та неурядових організацій становить 77% та 23% відповідно.

            Міська координаційна рада з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу здійснює координацію діяльності відповідних місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ, відповідних міжнародних, громадських організацій, що працюють в місті, з метою формування та ефективної реалізації єдиної політики, удосконалення системи моніторингу та оцінки у сфері запобігання поширенню туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу. На засідання виносилися питання, які потребують взаємодії та спільного вирішення порушених питань, заслуховувалися звіти управлінь та служб .

Засідання міської координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу проводилися згідно затвердженого плану засідань на 2012 рік.

У 2012 році проведено 4 засідання координаційної ради.

На засіданнях міської координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ/інфекції/СНІДу розглядалися питання:

1.                              Роль громадських організацій в подоланні епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні.

2.                              Епідеміологічна ситуація щодо ВІЛ-інфекції/СНІДу в місті.

3.                              Про стан боротьби із соціально-небезпечними хворобами, виконання програмних заходів міської Програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2009-2013 роки.

4.                              Про стан виконання програмних заходів протидії захворюванню на туберкульоз.

5.                              Про роботу кабінету «Довіра».

6.                              Про стан впровадження замісної підтримувальної терапії в місті.

7.                              Про роботу Прилуцького міського відділу (з обслуговування міста Прилуки та Прилуцького району) УМВС України в Чернігівській області з питань протидії поширенню ВІЛ-інфекції/СНІДу.

8.                              Про роботу Прилуцької виховної колонії з питань профілактики соціально-небезпечних хвороб.

 

На засіданнях міської координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ/інфекції/СНІДу були затверджені:

-                    план заходів до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом 1 грудня;

-                    план роботи міської координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2013 рік;

-                    план заходів в рамках місячника боротьби з туберкульозом.

З ініціативи членів координаційної ради 17 травня 2012 року було проведено соціальну акцію до Дня пам’яті людей, померлих від СНІДУ «Жива бібліотека». 29 листопада було проведено брифінг за участю » за участю головного лікаря обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом Дейкуна М.П., голови правління Чернігівського обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом» Мойсеєнко А.В., директора обласної організації «Відродження нації» Кононенко Н.В. На брифінг були запрошені члени координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, міжсекторальної робочої групи при міській координаційній раді з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІД, соціальні педагоги, практичні психологи, заступники директорів з виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів, навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, представники ЗМІ.

Протягом 2012року було проведено анкетування щодо обізнаності молоді з питань ВІЛ-інфекції СНІДу. Анкетуванням охоплено 953 особи. Результати показали, що понад 82% осіб правильно визначають, що таке ВІЛ-інфекція, які шляхи її передачі, а також як захистити себе від цього захворювання.

Розпорядженням міського голови №46р від 05 березня 2012 року Затверджено план заходів на 2012 рік з виконання міської Програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД на 2009-2013 роки.

 Діяльність міжсекторальної робочої групи у 2012 році здійснювалась згідно плану засідань. За 2012 рік проведено 5 засідань.

 Внесено 10 пропозицій до проектів рішень міської координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу .

Міжсекторальна робоча група забезпечувала підготовку матеріалів до засідань міської координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу спільно з секретарем ради, здійснювала аналіз довідок, формування порядку денного засідань, проводила аналіз/коригування проектів протокольних рішень засідань ради, формування річних планів засідань і плану роботи ради (наповнення, якість питань)_____
Рішенням виконавчого комітету міської ради № 273 від 15 листопада 2011 року затверджено новий склад та Положення про Координаційну раду, яка діє у місті з 2006 року з метою координації діяльності місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ, відповідних громадських та релігійних організацій для того, щоб формувати та реалізовувати єдину політику у сфері запобігання поширенню туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДУ.

Координує діяльність ради та міжсекторальної робочої групи при міській координаційній раді Прилуцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

До складу ради входять представники органів влади, державних установ та громадських організацій, які здійснюють ВІЛ - сервісну діяльність і діяльність з популяризації здорового способу життя в місті. Співвідношення представників урядових та неурядових організацій становить, відповідно, 77% та 23%. До складу міської ради входять 2 члени відповідної обласної координаційної ради.

Засідання міської координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу проводяться згідно затвердженого плану.
У 2012 році проведено два засідання координаційної ради, на яких розглянуто 7 питань та чотири засідання міжсекторальної робочої групи на яких розглянуто 12 питань.

На виконання протокольного рішення міської координаційної ради від 27.12.2011 року розпорядженням міського голови від 05 березня 2012 року № 46р затверджено План заходів на 2012 рік з виконання заходів міської Програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД на 2009-2013 роки.

Міська координаційна рада із 2011 року є учасником міжнародного проекту розвитку ВІЛ/СНІД сервісу в Україні, який фінансується за кошти платників податків американського народу і яким опікується відома міжнародна організація USAID. У м.Києві та м.Чернігові пройшли тренінги з аналізу та формування політики щодо протидії поширенню туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДУ на місцевому рівні, активними учасниками яких були представники Координаційної ради нашого міста.


ПОЛОЖЕННЯ про міську Координаційну раду з питань протидії туберкульозу та  ВІЛ –інфекції/СНІДу (скачати)

ПОЛОЖЕННЯ про міжсекторальну робочу групу при міській координаційній раді з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу (скачати)

РЕГЛАМЕНТ міської координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу (скачати)

[версія для друку]
© Інститут Трансформації суспільства 2004-2022
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.pryluky.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів. Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23
email: editor@osp.com.ua
TyTa